Modern Apartments

Luxury apartments in the centre of Poznań

To ekskluzywne i nowoczesne mieszkania położone w centrum Poznania. Wysoki standard i elegancja z jaką urządzone są nasze apartamenty, zapewniają komfort, dzięki któremu pobyt w Poznaniu staje się czystą przyjemnością.

Ceny wynajęcia naszych apartamentach zaczynają się już od 159,00 zł za dobę.

Wszystkie mieszkania znajdujące się w naszej ofercie położone są w  ścisłym centrum miasta, dzięki czemu jesteś zawsze o krok od kulturalnych i biznesowych wydarzeń w naszym mieście. Jeśli jednak wolisz zostać w mieszkaniu, bezprzewodowy internet oraz najwyższej klasy sprzęt RTV pozwolą Ci trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco z tym co dla Ciebie jest najważniejsze.

Modern Apartments to noclegi dla każdego, kto ceni sobie wysoki poziom mieszkania, chce uwolnić się od hotelowych ograniczeń i szuka przestrzeni spełniającej najwyższe standardy.

home-photo

Goście naszych apartamentów mają do dyspozycji recepcję Retro Hostelu położonego w centrum Poznania, przy Starym Rynku (ul. Kramarska 1). Recepcja zapewnia naszym rezydentom całodobową opiekę turystyczną oraz pomoc w każdej sytuacji, dzięki czemu nigdy nie zostaną Państwo pozostawieni sami z problemem. Szanujemy Państwa czas dlatego możliwość kontaktu z wykwalifikowanym pracownikiem może okazać się bardzo pomocna i pozwoli wykorzystać czas pobytu w Poznaniu zgodnie z planem, nie tracąc go na nieprzewidziane problemy wynikające z wizyty w obcym mieście.